#SayYesToTheWorld – wygraj lot Lufthansą i zabierz ze sobą 10 osób!

przez Artur
0 komentarz

Linia lotnicza Lufthansa przygotowała konkurs, w którym główną nagrodą jest bilet w 2 strony dla zwycięzcy oraz nawet 10 osób towarzyszących w klasie Economy Premium! #SayYesToTheWorld


Osoby rejestrujące się w konkursie do 30 listopada 2018r mogą wziąć udział w losowaniu nagrody w postaci biletu w dwie strony do wybranego miejsca na świecie. Na podróż tę będzie można zabrać ze sobą nawet 10 osób!

 

 

Konkurs trwa do 30 listopada 2018r.

Lufthansa rozsyła mailowo informację o konkursie:

Witamy serdecznie,
Jest wiele powodów, by kochać świat. Gdziekolwiek chcesz powiedzieć TAK! światu – zabierzemy Cię tam.

Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie. Wybierz swoje wymarzone miejsce i zaproś do 10 przyjaciół, by towarzyszyli Ci w tej podróży. Przy odrobinie szczęścia powitamy Cię wraz z przyjaciółmi na pokładzie

Aby wziąć udział w konkursie należy po wejściu na stronę konkursową, wybrać interesujący nas kierunek podróży.

Po wciśnięciu przycisku Wybierz podróż ukaże się okno, w którym będziemy musieli podać swoje dane (po naciśnięciu przycisku Weź udział). Można również skorzystać z logowania na konto Lufthansa ID lub Miles and More, aby dane pobrane zostały automatycznie.

Po rejestracji w konkursie otrzymujemy unikatowy link, dzięki któremu możemy zapraszać osoby, które chcemy, aby z nami podróżowały. Osoba towarzysząca, która otrzyma link, musi podać swoje dane oraz zarejestrować się w konkursie.

Każda z osób biorąca udział w konkursie możne zaprosić do 10 osób, które, w przypadku wygranej głównego uczestnika, polecą razem z nim do wybranego miejsca!

W razie wygranej Lufthansa zaoferuje bilety w 2 strony do wybranej lokalizacji w klasie Economy Premium!

Pełny regulamin konkursu można znaleźć pod TYM linkiem.

 


Jeśli chcesz zarejestrować się w konkursie i jednocześnie dołączyć do mnie jako osoba towarzyszą w locie do Tokio, skorzystaj z poniższego linka 🙂

https://sayyestotheworld.com/d084457bdc8a43bcbcc3c9f9de1a4cc3

Po rejestracji otrzymasz swój prywatny unikatowy link, którym będziesz mógł podzielić się z innymi

Jeśli chciałbyś mnie zaprosić jako towarzysza swojej podróży, możesz również podzielić się linkiem 🙂


 

Szczegółowe warunki uczestnictwa:

Aby wziąć udział w Konkursie, na stronie https://sayyestotheworld.com należy wykonać następujące czynności: 

 

(1) Uczestnik może zapoznać się z globalną siatką połączeń Lufthansy i wskazać pożądany przez siebie cel podróży, obracając globusem przy użyciu filtra dni, lub wybrać go z rozwijanej listy globalnej siatki połączeń Lufthansy. 

 

(2) Po wyborze celu podróży należy zatwierdzić wybrane miejsce poprzez kliknięcie przycisku „Catch this flight” („Złap ten rejs”). 

 

(3) Aby przystąpić do udziału w Konkursie, należy wprowadzić na stronie swoje dane osobowe: imię i nazwisko oraz kraj zamieszkania. Aby zapisać dane osobowe, można także zarejestrować się przy pomocy swojego Lufthansa-iD. 

 

(4) Po wprowadzeniu wszystkich wymaganych danych osobowych do Uczestnika przesłana zostanie wiadomość email potwierdzająca rejestrację udziału w Konkursie. Bez wiadomości potwierdzającej rejestrację zgłoszenie do Konkursu jest nieważne. 

 

(5) Aby zaprosić przyjaciół i rodzinę (zwanych dalej „Osobami towarzyszącymi”) w podróż do miejsca wcześniej wybranego przez Uczestnika (zwanego dalej „Gospodarzem”), należy wykorzystać unikatowy adres URL, który Gospodarz może udostępnić zaproszonym przez siebie Osobom towarzyszącym. 

 

(6) Wszystkie zaproszone Osoby towarzyszące muszą kliknąć specjalny link z zaproszeniem udostępniony przez Gospodarza. Po kliknięciu linku z zaproszeniem Osoby towarzyszące muszą wprowadzić swoje dane osobowe i zarejestrować się na stronie Konkursu https://sayyestotheworld.com na wybrany przez Gospodarza cel podróży. 

 

(7) Tym samym cel podróży, tzn. lotnisko przylotu, jest wybierany przez Gospodarza. Miejsce rozpoczęcia podróży, tzn. lotnisko wylotu Gospodarza i zaproszonych przez niego Osób towarzyszących, mogą być różne, o ile wszystkie lotniska wylotu są częścią siatki połączeń Lufthansy. 

 

(8) Aby przystąpić do konkursu, Gospodarz i co najmniej jedna zaproszona Osoba towarzysząca muszą wprowadzić swoje dane osobowe na stronie konkursu https://sayyestotheworld.com i zarejestrować się na rejs do wybranego celu podróży. 

 

(9) Gospodarz może zaprosić do wspólnej podróży do wybranego przez siebie miejsca maksymalnie dziesięć Osób towarzyszących. 

 

b. W ramach Konkursu jedna osoba (będąca Gospodarzem) może

zainicjować maksymalnie jeden rejs. Osoba towarzysząca może dołączać do nieograniczonej liczby rejsów. 

Zostaw komentarz

English EN French FR German DE Polish PL Spanish ES